Strona główna Główna kategoria Bezpieczna eksploatacja i konserwacja systemów regałowych – Na szkolenie zaprasza firma PROMAG

Bezpieczna eksploatacja i konserwacja systemów regałowych – Na szkolenie zaprasza firma PROMAG

Dodane przez Marcin Budziński
Konserwacja systemów regałowych

Wykonywanie codziennych obowiązków związanych z pracami magazynowymi niesie ze sobą wiele różnorodnych zagrożeń, które mogą mieć wpływ na zdrowie i życie pracowników. Bez wątpienia jednym z najważniejszych elementów każdego magazynu jest system regałów magazynowych. To od ich jakości i niezawodności bardzo często zależy poziom bezpieczeństwa.

W związku z tym zapraszamy na szkolenie „Bezpieczna eksploatacja i konserwacja systemów regałowych” organizowane przez firmę PROMAG.
Na szkoleniu eksperci z wieloletnim doświadczeniem przekażą swoją unikatową wiedzę oraz wskażą jak:

  • bezpiecznie korzystać z regałów magazynowych,
  • odpowiednio przeprowadzić przegląd regałów,
  • dokonać konserwacji regałów.

Dodatkowo każdy uczestnik dowie się jakie dokumenty są wymagane przez podmioty kontrolujące warunki pracy w magazynach . Poza tym prowadzący spotkanie wskażą wytyczne odnośnie przeprowadzania bieżących przeglądów regałów .

Do kogo skierowane jest szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania regałów magazynowych

Firma PROMAG zaprasza wszystkie osoby, które na co dzień pracują w magazynie, kierowników, właścicieli firm oraz osoby odpowiedzialne za kwestie bezpieczeństwa pracy.

Jeśli szukacie Państwo odpowiedzi na poniższe pytania, zapraszamy na szkolenie :

  • jak ograniczyć ilość wypadków w magazynie ?
  • jakie regały magazynowe wybrać ?
  • jak bezpiecznie korzystać z regałów magazynowych ?
  • które regały magazynowe są bezpieczne ?

Organizator zapewnia materiały szkoleniowe oraz instrukcje eksploatacji o konserwacji regałów. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat odbycia szkolenia.

Informacje organizacyjne

Data szkolenie: 15.05.2019r

Koszt szkolenia: za udział 1 osoby w szkoleniu (jednodniowym): 699,00* PLN netto + 23% VAT.

Rabat 10% – cena po rabacie: 629,00 PLN netto/osobę + 23% VAT obowiązuje w przypadku spełnienia jednego z poniższych warunków:

  • przy zgłoszeniu do (30.04.2019)
  • zgłoszenia przynajmniej dwóch osób z jednej firmy
  • zgłoszenia uczestnika z firmy, której pracownik/pracownicy brali udział we wcześniejszej edycji szkolenia z cyklu BEZPIECZNY MAGAZYN organizowanego przez PROMAG S.A

Szkolenia dla pracowników magazynu

Każdego roku dochodzi do bardzo wielu wypadków, które mają miejsce podczas wykonywania prac magazynowych. Każdy pracownik magazynu podczas wyładowywania, pakowania i wysyłki towaru narażony jest na ryzyko kontuzji lub urazu. Stąd bardzo ważne jest aby magazynierzy zdawali sobie sprawę z tego w jaki sposób można poprawić bezpieczeństwo pracy. Bez wątpienia jednym z najważniejszych aspektów bezpiecznej pracy jest wysokiej jakości wyposażenie magazynu oraz wiedza jak z niego korzystać.

Zapraszamy na kursy dla magazynierów i życzymy bezpiecznej pracy bez wypadków.

You may also like

Używamy cookies (ciasteczek) aby ciągle poprawiać serwis dla Ciebie. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Rozumiem Polityka prywatności