Strona główna Wózki widłowe i paleciaki EDIA EM – nowy widlak od Mitsubishi

EDIA EM – nowy widlak od Mitsubishi

Dodane przez Marcin Budziński
Mitsubishi wózki EDIA EM

Bardzo zwrotne wózki marki Mitsubishi – EDIA EM. Widlaki, które warto zobaczyć i sprawdzić w akcji. Te elektryczne trzykołowce mogą Cię zaskoczyć.

 

48 voltowy wózek przez producenta reklamowany jest jako jeden z najlepszych modeli w swojej klasie od 1,4 do 2 ton. Poza bardzo dużą zwrotnością  Mitsubishi podkreśla również bardzo dużą wytrzymałość i niezawodność. Dodatkową zaletą jest bardzo dobry układ hydrauliczny, a także czuły i płynnie reagujący układ elektryczny. Dzięki temu operowanie tym modelem jest przyjemne i nie sprawia większych problemów nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Wózki posiadają oś skrętu z kątem >100º, dzięki czemu płynnie skręcają w miejscu, dają dużo większe możliwości jak również przyspieszają pracę.

Szybkość i bezpieczeństwo przewożenia ładunków poprawia także bardzo dobrze zaprojektowana kabina, która daje doskonałą widoczność. Pracę ułatwiają również dobrze umieszczone i wykonane dźwignie oraz kolorowy i czytelny wyświetlacz.

 

Nowoczesna technologia wózków widłowych

Wózki serii EDIA EM przez konstruktorów producenta zostały wyposażone w dwa systemy, które poprawiają nie tylko komfort pracy operatora, ale również bezpieczeństwo przewożenia ładunków.

Oprogramowanie wózków analizuje parametry pracy i na bieżąco adaptuje je do określonych warunków co pozwala na uzyskiwaniu optymalnych osiągów.

Układ napędowy Mitsubishi SDS (Sensitive Drive System), który zwiększa płynność ruszania i hamowania co niewątpliwie podnosi przyjemność prowadzenia wózka. Dzięki SDS wózek dopasowuje się również do dynamiki z jaką operator naciska na pedały co pozwala skorygować pracę napędu.

System ICS (Intelligent Cornering System), w który seria EDIA EM wyposażona jest w standardzie poprawia stabilność jazdy na zakrętach. Ten układ przede wszystkim analizuje kąt skrętu i dopasowuje do niego prędkość, która ma zapewnić stabilne przewiezienie produktów.

Poza tym wózki posiadają również technologię niskoszumową co zapewnia bardzo cichą pracę oraz doskonale zaprojektowaną kierownicę i fortel operatora co niewątpliwie wpływa na komfort pracy.

 

 

Zdjęcie ze strony Mitsubishi Forklift Trucks

Części zamienne

Serwis wózków widłowych

You may also like

Używamy cookies (ciasteczek) aby ciągle poprawiać serwis dla Ciebie. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Rozumiem Polityka prywatności