Menu Zamknij

EDIA EM – nowy widlak od Mitsubishi

Mitsubishi wózki EDIA EM

Bardzo zwrotne wózki marki Mitsubishi – EDIA EM. Widlaki, które warto zobaczyć i sprawdzić w akcji. Te elektryczne trzykołowce mogą Cię zaskoczyć.

 

48 voltowy wózek przez producenta reklamowany jest jako jeden z najlepszych modeli w swojej klasie od 1,4 do 2 ton. Poza bardzo dużą zwrotnością  Mitsubishi podkreśla również bardzo dużą wytrzymałość i niezawodność. Dodatkową zaletą jest bardzo dobry układ hydrauliczny, a także czuły i płynnie reagujący układ elektryczny. Dzięki temu operowanie tym modelem jest przyjemne i nie sprawia większych problemów nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Wózki posiadają oś skrętu z kątem >100º, dzięki czemu płynnie skręcają w miejscu, dają dużo większe możliwości jak również przyspieszają pracę.

Szybkość i bezpieczeństwo przewożenia ładunków poprawia także bardzo dobrze zaprojektowana kabina, która daje doskonałą widoczność. Pracę ułatwiają również dobrze umieszczone i wykonane dźwignie oraz kolorowy i czytelny wyświetlacz.

 

Nowoczesna technologia wózków widłowych

Wózki serii EDIA EM przez konstruktorów producenta zostały wyposażone w dwa systemy, które poprawiają nie tylko komfort pracy operatora, ale również bezpieczeństwo przewożenia ładunków.

Oprogramowanie wózków analizuje parametry pracy i na bieżąco adaptuje je do określonych warunków co pozwala na uzyskiwaniu optymalnych osiągów.

Układ napędowy Mitsubishi SDS (Sensitive Drive System), który zwiększa płynność ruszania i hamowania co niewątpliwie podnosi przyjemność prowadzenia wózka. Dzięki SDS wózek dopasowuje się również do dynamiki z jaką operator naciska na pedały co pozwala skorygować pracę napędu.

System ICS (Intelligent Cornering System), w który seria EDIA EM wyposażona jest w standardzie poprawia stabilność jazdy na zakrętach. Ten układ przede wszystkim analizuje kąt skrętu i dopasowuje do niego prędkość, która ma zapewnić stabilne przewiezienie produktów.

Poza tym wózki posiadają również technologię niskoszumową co zapewnia bardzo cichą pracę oraz doskonale zaprojektowaną kierownicę i fortel operatora co niewątpliwie wpływa na komfort pracy.

 

 

Zdjęcie ze strony Mitsubishi Forklift Trucks

Części zamienne

Serwis wózków widłowych