Menu Zamknij

Elektryczne wózki RX 60 dla Twojego magazynu

Still RX 60 80

Seria wózków widłowych RX 60-60/80 to pojazdy z ”górnej półki” gwarantujące doskonały komfort użytkowania, oraz niezawodne działanie nawet w trudnych warunkach przy dużym obciążeniu. Producent zadbał o najmniejsze szczegóły. Aby zmaksymalizować wydajność i znacząco poprawić komfort pracy wózki zostały wyposażone w mocne, nowoczesne napędy bezemisyjne, które pozwalają na wielozmianowe, długoczasowe użytkowanie. Ponadto kompaktowa budowa pojazdu sprawia, że kierujący ma wystarczająco dużo miejsca na swobodne manewrowanie nawet w wąskich alejach. Model sztandarowy RX 60-80/900 posiada maksymalny udźwig do 8 ton przy możliwości poruszania się naprawę w wąskich korytarzach o szerokości nawet poniżej 5 metrów. Wózki są na tyle uniwersalne, że świetnie sobie radzą zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz budynków.

Zobacz jakimi cechami odznacza się seria RX60-60/80

Moc i szybkość. Wózki zostały wyposażone w mocny akumulator o pojemności 1240 Ah z możliwością bocznej wymiany. Bateria cechuje się natomiast szczególną żywotnością, oraz dodatkową ochroną w postaci chłodzącego powietrza. Łatwość oraz precyzja sterowania wpływa na doskonałe osiągi robocze. Maksymalna prędkość wózka może wynosić aż 17 km/h.

Prosta i skuteczna obsługa. Osoba sterująca dzięki zaawansowanym opcjom może ustawić sobie hamowanie, przyśpieszenie, oraz prędkość według własnych predyspozycji. Wyjątkowo dobrze zbilansowana konfiguracja poszczególnych układów znacząco zwiększa wydajność przeładunkową. Układ sterowania korzystający z technologii zaworów proporcjonalnych doskonale przekłada się na płynność pracy wózka. Umiejscowienie kabiny, oraz jej wykonanie znacząco zwiększa widoczność ładunku tym samym kontrolując jego położenie.

Funkcjonalne wnętrze. Obszerna, wygodna kabina z niewielką kierownicą polepsza komfort użytkownika. Pulpit sterujący znajduje się w zasięgu wzroku kierującego. Kabina naszpikowana jest różnego rodzaju schowkami (prawa i tylna część). Cała seria RX posiada ten sam schemat obsługi dzięki czemu nie trudno jest się przestawić z innego modelu wózka. Dodatkowo przed zakupem osoba kupująca ma możliwość wyboru układu sterowania (odpowiednio: joystick, fingertip, bądź mini dźwignia).

Nowoczesność w połączeniu z bezpieczeństwem. Elastyczna oś skrętna dostosowująca się do profilu podłoża, a także nisko położony środek ciężkości sprawiają, że wózki posiadają doskonałą stabilność w trakcie jazdy po zakrętach i nie muszą być wspomagane przez elektroniczne układy wspomagające. Podwyższone stanowisko operatora, duże okno dachowe, oraz podgrzewana tylnia szyba dodatkowo zwiększa zakres widzenia kierującego czyniąc jego pracę bardziej wydajną i bezpieczną.

Zamów już dziś wózki Still RX 60

Znakomite osiągi, skrupulatnie działająca hydraulika, oraz innowacyjne, przemyślane rozwiązania a także wiele innych cech powoduje, że wózki z serii RX 60 to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie wysoki komfort z użytkowania przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności i prostoty w obsłudze. Wózki RX 60 doskonale sprawdzają się w pracach magazynowych wymagających zarówno powolnego, ciężkiego transportu towaru, jak i szybkiego lżejszego załadunku i rozładunku.

Zdjęci pochodzi ze strony still.pl