Strona główna Najnowsze Nowy Joystick EZ Control firmy Toyota

Nowy Joystick EZ Control firmy Toyota

Dodane przez Marcin Budziński
Joystick EZ Control

Nowy Joystick EZ Control firmy Toyota optymalizuje pracę poprzez umieszczenie wszystkich elementów sterowania hydraulicznego w jednym intuicyjnym elemencie.

Toyota Material Handling (TMH) wprowadziła ostatnio nowy joystick do wózków widłowych. To nowe rozwiązanie zostało zaprojektowane w celu zmniejszenia zmęczenia operatora i optymalizacji wydajności pracy. Aktualnie to rozwiązanie dostępne jest we wszystkich wózkach Core IC, Mid IC, Large IC, Core Electric i 3-kołowych wózkach elektrycznych.

Joystick EZ Control firmy Toyota

To nowoczesne rozwiązanie oferuje operatorom wózków widłowych wygodny sposób obsługi sprzętu. Umożliwia precyzyjne i łatwe wykonywanie nawet najtrudniejszych zadań związanych z wewnętrznym transportem materiałów. Wytrzymały joystick jest podobny do joysticków stosowanych w maszynach budowlanych i rolniczych. Joystick do wózków widłowych Toyota stwarza możliwości pozwalające operatorom wózków widłowych na zminimalizowanie przestojów i zwiększenie wydajności pracy poprzez umożliwienie sterowania wszystkimi niezbędnymi funkcjami poza hamowaniem oraz jazdą.

Funkcje joysticka Toyota EZ Control

Ergonomiczny projekt nowego joysticka Toyota EZ Control został skonstruowany w oparciu o intuicyjną oś obrotu i intuicyjne rozmieszczenie przycisków. Operatorzy wózków widłowych, korzystając z wbudowanych elementów sterujących z boku podłokietnika, mogą szybko i łatwo dokonać regulacji. Poprawia to komfort operowania wózkiem. To innowacyjne rozwiązanie pozwala również korzystać z dwóch funkcji jednocześnie – np. podnoszenia i pochylania.

Funkcje joysticków:

  • Przełącznik kierunku jazdy (dostępna opcja z przełącznikiem kierunku jazdy montowanym na kolumnie kierownicy)
  • Podnoszenie i opuszczanie wideł
  • Przechylanie do przodu i do tyłu
  • Sterowanie pomocnicze 1 (np. przesunięcie boczne)
  • Sterowanie pomocnicze 2 (np. pozycjoner wideł)
  • Automatyczne poziomowanie wideł
  • Przycisk klaksonu (z tyłu)

Dodatkowo dwa porty USB są zintegrowane z Joystickiem EZ Control, zapewniając operatorom wygodną opcję zasilania i przechowywania ich przenośnych urządzeń elektronicznych.

You may also like

Używamy cookies (ciasteczek) aby ciągle poprawiać serwis dla Ciebie. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Rozumiem Polityka prywatności