Menu Zamknij

Regały półkowe do magazynu

Raegały półkowe

Regały metalowe półkowe. Bezpieczne i funkcjonale składowanie produktów. Doskonałe rozwiązanie do sklepu, magazynu, archiwum, warsztatu i hurtowni. Regał półkowy zobacz cennik i rozmiary. Sprawdź teraz

Nowoczesne rozwiązania w obszarze produkcji, dostawy i montażu regałów pozwalają na dobranie odpowiedniego rozwiązania do konkretnego zastosowania. Bardzo duża elastyczność dostawców oraz szeroki wybór ułatwia podjęcie odpowiedniej decyzji. Należ przy tym pamiętać, że nie każdy producent regałów magazynowych korzysta z materiałów wysokiej jakości. Dlatego warto na to zwrócić uwagę już na etapie wstępnego rozeznania ofert.

Regały metalowe z półkami – wybrane parametry

  • wysokość – do 9 metrów
  • nośność kolumny – do 4 ton
  • nośność półki – do 560 kg
  • budowa – modułowa
  • montaż – szybki i łatwy
  • estetyka – wysoka
  • funkcjonalność – wysoka
regały magazynowe półkowe

Wśród regałów można rozróżnić trzy podstawowe rodzaje. Pierwszy to wersja, która pozwala na składowanie lekkich ładunków, do przechowywania produktów o średnim ciężarze należy wybrać odpowiedni model, natomiast do magazynowania palet i ciężkich produktów służy specjalna wersja regałów. Jak zatem widać regały półkowe do magazynu można łatwo dobrać również pod kątem wagi produktów.

Regały magazynowe półkowe ceny

Ze względu na bardzo duże różnice w rodzajach regałów, ich wielkości oraz sposobie montażu bardzo ciężko jest wskazać jeden uniwersalny cennik. Wybór ilości, wielkości oraz wielkości systemu magazynowego jest kwestią bardzo indywidualną dlatego dostawcy prowadzą wyceny pod konkretne zapytanie. W przesłanym zapytaniu najlepiej jest określić wielkość regałów, ich nośność oraz ilość oraz wszelkie cechy charakterystyczne, które mogą mieć wpływ na wartość ponieważ od tego zależna jest cena regału magazynowego wraz z półkami.

Na rynku jest spory wybór dostawców, ale naszym zdaniem warto brać pod uwagę tylko firmy, które gwarantują najwyższą jakość swoich produktów. Tu należy podkreślić, że tylko właściwie dobrane rozwiązania zapewnią długotrwałe i bezpieczne użytkowanie.

Wyposażenie magazynu produkcja i sprzedaż  na wymiar

Coraz częściej można spotkać dedykowane rozwiązania w obszarze magazynowania produktów, których produkcja robiona jest pod wymiar. Jak każdy system również i takie modele mają swoje wady i zalety. Niewątpliwie dużym plusem jest to, że na zamówienie otrzymujemy produkt o ściśle określonych parametrach. Zazwyczaj jest bardzo dobrze dopasowany do konkretnego miejsca, w którym ma zostać zamontowany. Dodatkowym atutem jest to, że do takiego regału łatwo dobrać kuwety magazynowe które dodatkowo podnoszą praktyczne możliwości wykorzystania regału.

Minusem przy tego rodzaju systemach jest to, że regały półkowe do magazynu wykonane w ten sposób nie są modelami modułowymi. To komplikuje sprawy na przykład w przypadku przeniesienia magazynu do innego budynku nie odpowiadającemu aktualnemu rozmiarowi.

 

Gdzie kupić i jak zamówić regał, cena regałów magazynowych ?

Kupno typowego regału nie jest sprawą trudną. Oczywiście jeśli bierzemy pod uwagę produkt renomowanych dostawców. Wówczas w zasadzie możemy mieć pewność co do jakości konkretnego rozwiązania. Można skorzystać z oferty firm takich jak na przykład Promag, której centrala znajduje się w Poznaniu, ale od tego dostawcy można również kupić dowolny regał w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Szczecin, Bydgoszcz, Łódź oraz w innych miejscowościach na terenie całego kraju.

Zależnie od polityki firm zamówienia można przesyłać mailowo, składać telefonicznie lub bezpośrednio odwiedzając siedzibę firmy.