Menu Zamknij

Sprawdzone opakowania do magazynu – Radosław Bobiński z firmy Folplast

opakowania przepakowywanie

Marcin Budziński: Dzień dobry. Na początku chciałbym bardzo podziękować za możliwość zadania kilku pytań i poświęcony czas.

Radosław Bobiński (Folplast): Dzień dobry.

Marcin Budziński: Od jak dawna firma Folplast zajmuje się zaopatrzeniem magazynów i branży logistycznej w materiały opakowaniowe?

Radosław Bobiński: Na rynku działamy nieprzerwanie od 15 lat. Początek działalności to rok 2005.

Marcin Budziński: Jak w tym czasie zmienił się rynek i Państwa oferta.

Radosław Bobiński: Te 15 lat to czas ciągłych zmian zarówno rynku jak i naszej firmy. W tym okresie zmienił się rynek, wymagania klientów oraz rodzaj dostarczanych produktów. Zaczynaliśmy od wąskiej specjalistycznej gamy folii opakowaniowych, następnie rozbudowaliśmy ofertę o taśmy pakowe oraz bardzo szeroki zakres kartonów, stając się w ten sposób wiodącym integratorem rozwiązań w zakresie pakowania produktów.

Marcin Budziński: Jaka grupa produktów odgrywa najważniejszą rolę w Państwa ofercie ?

Radosław Bobiński: Z pewnością są to różnego rodzaju folie opakowaniowe w tym stretch. Dodatkowo duży udział w strukturze sprzedaży mają również worki foliowe. Inne grupy produktowe systematycznie rosną i również są dla nas istotne.

Sprawdzone opakowania do magazynu, folia stretch, opakowania foliowe, taśmy pakowe i kartony…

Marcin Budziński: Jakie są dziś wymagania odnośnie opakowań wykorzystywanych w magazynie ?

Radosław Bobiński: Z całą pewnością sprawdzone opakowania powinny dawać gwarancję niezawodności. Kierownik magazynu, który decyduję się wykorzystywać konkretne materiały opakowaniowe musi mieć pewność, że te produkty sprawdzą się nawet w trudnych warunkach i pozwolą na stabilną pracę. Nie odnosi się to tylko do konkretnego produktu, ale do całej grupy. To na co kładziemy największy nacisk to jakość.

Dodatkowo ciągle staramy się być bardziej elastyczni i dopasowywać volumen do wymagań. Staramy się konsekwentnie rozbudowywać magazyn, aby w każdej chwili być gotowym do pomocy naszym klientom. Zaopatrzenie magazynu wymaga szybkich reakcji i dostaw materiałów niezbędnych do normalnego wykonywania swoich obowiązków.

Marcin Budziński: Bardzo dziękuję za rozmowę i życzę kolejnych udanych 15 lat na rynku.

Dane firmy
Folplast Radosław Bobiński;
ul Błonie 2, Solec Kujawski 86-050