Strona główna Wózki widłowe i paleciaki Wózek wysokiego składowania ETV 216i (1.600 kg) Jungheinrich

Wózek wysokiego składowania ETV 216i (1.600 kg) Jungheinrich

Dodane przez Marcin Budziński
Wózek widłowy ETV 216i

Wózki z serii ETV 216i doskonale sprawdzą się w magazynach gdzie od sprzętu wymaga się najlepszych parametrów użytkowych i niezawodności. Te modele mają możliwości szybkiego ładowania oraz doładowania akumulatora co znacznie poprawia ich funkcjonalność. Dodatkowym atutem jest wysokość podnoszenia do 10 700 mm. Producent nie zapomniał wyposażyć wózka w odpowiedni litowo-jonowy akumulator. Takie podejście umożliwiło poprawę komfortu pracy operatora dzięki zwiększonej ilości miejsca na nogi oraz regulowanemu podłokietnikowi.

Wózki ETV 216i podstawowe informacje techniczne

Udźwig 1,6 t
Podnoszenie 4550 - 10700 mm
Akumulator litowo - jonowy
Gwarancja 5 lat
Wyświetlacz kolorowy
Systemy wspomagające opcjonalnie

Zobacz dlaczego warto wybrać wózki widłowe firmy Jungheinrich

Bezpieczeństwo. Wózki zostały wyposażone w 2 uchwyty do bezpiecznego wchodzenia i schodzenia oraz osłonę koła napędowego. Dodatkowo w opcji jest szklany dach oraz zintegrowane światła DayLED. Konstrukcja została tak zaprojektowana, że wpływa na lepszą widoczność ramion podporowych i ładunku.

Nowoczesny kolorowy wyświetlacz. W standardzie otrzymacie Państwo wskaźnik kierunku jazdy i położenia koła skrętnego, informację na temat poziomu naładowania akumulatora oraz pozostałego czasu pracy. Opcjonalnie dostępny również wskaźnik wysokości podnoszenia oraz wskaźnik masy ładunku.

Ergonomiczne miejsce pracy. Ten model z pewnością może zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Operator ma dużo miejsca, dźwignie są bardzo wygodnie rozmieszczone, wózek wyróżnia również doskonała widoczność, a wygodę pracy uzupełniają materiały wysokiej jakości, z których wykonany zostało wnętrze.

Akumulator. Wózki wyposażone są w nowoczesny litowo-jonowy akumulator, który posiada dłuższą żywotność z 5-letnią gwarancją firmy Jungheinrich. Dzięki zastosowaniu tej jednostki wzrasta, także dostępność wózka dzięki wyjątkowo krótkim czasom ładowania.

Zdjęcia i informacje pochodzą ze strony producenta wózka ww.jungheinrich.pl/produkty/wozki-widlowe/wozki-widlowe-wysokiego-skladowania/etv-216i/

You may also like

Używamy cookies (ciasteczek) aby ciągle poprawiać serwis dla Ciebie. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Rozumiem Polityka prywatności