Strona główna Wózki widłowe i paleciaki Wózek wysokiego składowania ETV 216i (1.600 kg) Jungheinrich

Wózek wysokiego składowania ETV 216i (1.600 kg) Jungheinrich

Dodane przez Marcin Budziński
Wózek widłowy ETV 216i

Wózki z serii ETV 216i doskonale sprawdzą się w magazynach gdzie od sprzętu wymaga się najlepszych parametrów użytkowych i niezawodności. Te modele mają możliwości szybkiego ładowania oraz doładowania akumulatora co znacznie poprawia ich funkcjonalność. Dodatkowym atutem jest wysokość podnoszenia do 10 700 mm. Producent nie zapomniał wyposażyć wózka w odpowiedni litowo-jonowy akumulator. Takie podejście umożliwiło poprawę komfortu pracy operatora dzięki zwiększonej ilości miejsca na nogi oraz regulowanemu podłokietnikowi.

Wózki ETV 216i podstawowe informacje techniczne

Zobacz dlaczego warto wybrać wózki widłowe firmy Jungheinrich

Bezpieczeństwo. Wózki zostały wyposażone w 2 uchwyty do bezpiecznego wchodzenia i schodzenia oraz osłonę koła napędowego. Dodatkowo w opcji jest szklany dach oraz zintegrowane światła DayLED. Konstrukcja została tak zaprojektowana, że wpływa na lepszą widoczność ramion podporowych i ładunku.

Nowoczesny kolorowy wyświetlacz. W standardzie otrzymacie Państwo wskaźnik kierunku jazdy i położenia koła skrętnego, informację na temat poziomu naładowania akumulatora oraz pozostałego czasu pracy. Opcjonalnie dostępny również wskaźnik wysokości podnoszenia oraz wskaźnik masy ładunku.

Ergonomiczne miejsce pracy. Ten model z pewnością może zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Operator ma dużo miejsca, dźwignie są bardzo wygodnie rozmieszczone, wózek wyróżnia również doskonała widoczność, a wygodę pracy uzupełniają materiały wysokiej jakości, z których wykonany zostało wnętrze.

Akumulator. Wózki wyposażone są w nowoczesny litowo-jonowy akumulator, który posiada dłuższą żywotność z 5-letnią gwarancją firmy Jungheinrich. Dzięki zastosowaniu tej jednostki wzrasta, także dostępność wózka dzięki wyjątkowo krótkim czasom ładowania.

Zdjęcia i informacje pochodzą ze strony producenta wózka ww.jungheinrich.pl/produkty/wozki-widlowe/wozki-widlowe-wysokiego-skladowania/etv-216i/

You may also like

Używamy cookies (ciasteczek) aby ciągle poprawiać serwis dla Ciebie. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Rozumiem Polityka prywatności