Menu Zamknij

Wyłączny dystrybutor B&B Attachments dla Griptech

Wyłączny dystrybutor B&B Attachments dla Griptech

Produkty przemysłowe do zadań magazynowych są niewątpliwie jednym z kluczowych elementów warunkujących wydajną oraz udaną pracę całego przedsiębiorstwa. Jak zatem nabyć odpowiedni asortyment aby mieć pewność, że pieniądze które wydajemy nie pójdą na marne? Jakie firmy oferują wysokiej jakości sprawdzone detale do zadań logistycznych? Czym kierować się przy wyborze odpowiedniej marki ? Na te i wiele innych pytań znajdziecie Państwo odpowiedź w poniższym artykule.

B&B Attachments to kluczowy dystrybutor rozwiązań osprzętowych dla wózków widłowych na terenie całej Wielkiej Brytanii. Firma niedawno ogłosiła, że będzie wyłącznym dostawcą wysokiej jakości akcesoriów do wózków widłowych marki Griptech – w tym nowoczesnych mobilnych systemów ważenia. Co to oznacza w praktyce?

Mobilna Technologia ważenia Griptech

Technologia mobilnego ważenia znacząco ułatwia wykonywanie prac magazynowych. W jaki sposób działa? To proste. Dzięki integracji systemów ważących z wózkami widłowymi mamy możliwość bezpośredniego zważenia załadunku bez konieczności opuszczania pojazdu. W ten sposób eliminujemy potrzebę stosowania niepraktycznych, stacjonarnych wag magazynowych.

Korzyści ? Brak przestoju związanego z ważeniem stacjonarnym, brak dodatkowych kursów, mniejsze prawdopodobieństwo wypadków, mniejsza eksploatacja pojazdu i wiele innych.  

Ponadto nowoczesne wagi dla wózków widłowych są produktem, który znacząco poprawia wydajność, bezpieczeństwo oraz komfort wykonywanej pracy magazynowej.

Postaw na sprawdzonego dostawcę B&B Attachments

Dlaczego rozwiązania marki B&B Attachments są opłacalne? Z kilku prostych względów. Przede wszystkim firma oferuje szeroką gamę rozwiązań z jednego, sprawdzonego źródła – to daje gwarancje niezawodności oraz powtarzalności kupowanego sprzętu.

W czasach, gdy coraz więcej firm oferuje rozwiązania dalekie od oryginalnych części, B&B proponuje towar z „pierwszej ręki” w 100% zgodny z oczekiwaniami klienta.

Ponadto firma stawia duży nacisk na profesjonalizm swoich sprzedawców. Dobrze zaprojektowane produkty wysokiej jakości w rękach doświadczonych pracowników są główną wizytówką przedsiębiorstwa.

Owocna współpraca gwarancją sukcesu

Griptech posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu produkcji technologii dla rozwiązań przemysłowych. Znaczące uznanie marki na rynku Brytyjskim spowodowało, że mobilne systemy ważące są dla B&B Attachments idealnym produktem, który uzupełnia stale powiększającą się ofertę z zakresu przemysłu magazynowego w szczególności transportu materiałów.

Firmy zapowiadają, że ich owocna współpraca nie ograniczy się jedynie do pojedynczych produktów. Poprzez stały rozwój i ciągłe poszerzanie swoich ofert, firmy chcą znacząco zaznaczyć swoją obecność na rynku.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat mobilnych wag widlakowych marki Griptech a także w jaki sposób skontaktować się z dystrybutorem B&B Attachments – gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym działem informacyjnym.