Strona główna Główna kategoria Wózek widłowy Linde E60 – E80

Wózek widłowy Linde E60 – E80

Dodane przez Paweł Nawracaj
Wózek widłowy Linde E60 – E80

Pojazdy z napędem elektrycznym to przyszłościowe rozwiązanie, które coraz częściej można zauważyć w miejscach pracy. Takim rozwiązaniem jest niewątpliwie wózek widłowy Linde E60 – E80, który zdolny jest przenosić załadunki o masie całkowitej od 6000kg do 8000kg. Wysoka wydajność, bezemisyjność napędu a także niskie koszty związane z konserwacją powodują iż wózek Linde to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy szukają solidnego, ekonomicznego wózka widłowego który będzie służył długie lata.

Wózek elektryczny do transportu dużych towarów

Komfort i bezpieczeństwo – Powiązanie tych dwóch czynników to absolutny obowiązek w przypadku pracy z dużymi załadunkami. Wózki serii E60 – E80 wyposażone są w masywny, zabudowany dach, który w połączeniu z bocznymi elementami ramy tworzy solidną całość, jednocześnie zapewniając bardzo dobrą widoczność i tłumienie hałasu. Całość konstrukcji wspierana jest przez automatyczny hamulec postojowy, prosty układ sterowania i kontrole trakcji. Rozmieszczenie poszczególnych części wewnątrz wózka zostało zaplanowane zgodnie z zachowaniem najwyższego komfortu pracy – regulowane miejsce kierowcy, ułatwiony system sterowania skutecznie upraszczają oraz podnoszą standardy podczas wykonywanych czynności.

Oszczędność – Maszyna wyposażona jest w inteligentny, przejrzysty system zarzadzania energią a także wyświetlacz, który pokazuje pozostały czas użytkowania wózka. Dzięki takim rozwiązaniom będziecie Państwo w stanie dokładnie zaplanować całość wykonywanych prac jednocześnie nie ponosząc dużych kosztów eksploatacyjnych.    

Korzystanie – Wózki Linde naszpikowane są nowymi modułami oraz technologiami, które sprawiają, że praca na tych maszynach to czysta przyjemność. Pojazd posiada jedynie dwa pedały – do przodu oraz do tyłu, dzięki czemu możemy jechać szybciej oraz precyzyjniej. Gdyby jednak zdarzyło nam się przesadzić z prędkością wózek posiada wbudowany moduł odpowiedzialny za redukcję prędkości na zakrętach dzięki czemu ograniczymy ryzyko wywrotki. Łatwa i delikatna obsługa skrzyni ładunku a także dwa elektryczne silniki w połączeniu z resztą nowoczesnych elementów tworzą kompletną całość która sprawa, że pojazd prowadzi się w sposób przyjemny i bezpieczny a wykonywanie prac z jego użyciem będzie zawsze ekonomiczne oraz wydajne.

Właściwości elektrycznych wózków widłowych Linde E60 – E80

  • kabina w całości zabudowana ale jednocześnie nie ograniczająca widoczności z perspektywy kierowcy
  • asystent bezpiecznej redukcji prędkości na zakrętach
  • automatyczna kontrola trakcji
  • tylko dwa pedały – przód – tył
  • Komfortowa kabina kierowcy – dużo miejsca na nogi
  • Duża oszczędność i wydajność pracy
ModelUdźwig / ŁadunekOdległość Środka CiężkościWysokość KabinyPrędkość jazdy z / bez ładunkuZużycie energii zgodnie z cyklem VDI
E606,0 (t)600 (mm)2838 (mm)16 / 16 (km/h)15,9 (kWh/h)
E707,0 (t)600 (mm)2838 (mm)16 / 16 (km/h)16,7 (kWh/h)
E808,0 (t)600 (mm)2838 (mm)16 / 16 (km/h)18,3 (kWh/h)
E80/9008,0 (t)900 (mm)2838 (mm)16 / 16 (km/h)21 (kWh/h)

Sprzedaż i wynajem widlaków Linde

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani kupnem, bądź też chcecie dowiedzieć się więcej na temat wózków Linde E60 – E80 serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy Państwu w wyborze dokładnego modelu który spełni Państwa oczekiwania. Oprócz sprzedaży prowadzimy również możliwość wynajmu – po więcej szczegółów również zapraszamy do kontaktu.

zdjęcie ze strony producenta

You may also like

Używamy cookies (ciasteczek) aby ciągle poprawiać serwis dla Ciebie. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Rozumiem Polityka prywatności