Menu Zamknij

Wózki paletowe PROMAG

Prace magazynowe w głównej mierze opierają się na transporcie towaru. Trudno wyobrazić sobie miejsca w których przy przemieszczaniu ładunków nie używa się tzw. paleciaków. Budynki logistyczne, hale produkcyjno-magazynowe, warsztaty, oraz wiele innych miejsc ze specyfikacją magazynową – wszędzie tam można spotkać praktyczne wózki paletowe. Dzięki nim w sposób bezpieczny i komfortowy możemy transportować ciężkie ładunki, bez użycia siły.

Wózki PROMAG S.A. produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Mocna stal w połączeniu z solidnym procesem montażowym poszczególnych elementów gwarantuje użytkownikom długi, bezawaryjny czas eksploatacji. Dzięki paleciakom PROMAG przetransportujesz towar ważący nawet kilka ton! Obsługa wózka jest niezwykle prosta – chwytasz za uchwyt i…jedziesz!

Dodatkowym atutem tego typu wózków jest fakt, iż na ich obsługę nie potrzeba żadnych uprawnień – dzięki temu każdy pracownik magazynowy może w pełni i bez przeszkód korzystać z funkcjonalności paleciaków.   

Paleciaki ręczne

Oferta firmy PROMAG obejmuje wózki paletowe mające udźwig od 500kg do 3500kg, oraz długości wideł od 80cm do 200cm. Ich szerokość natomiast jest różna i zależy od danego modelu. Paleciaki wyposażone są w hamulce – szczególnie przydatne przy pracy na pochyłościach. Dostępne są również modele z funkcją wspomagania startu (tzw. easy start – stop), oraz niskoprofilowe, mogące podnosić palety niestandardowych wymiarów.

Wysoki komfort w obsłudze, oraz lekką i przyjemną jazdę zapewniają solidne rolki, oraz koła przy dyszlu (zawsze podwójne), które ułatwiają prowadzenie jak również udźwig towaru. W zależności od miejsca, oraz ciężaru z jakim będą pracować, paleciaki mogą zostać wyposażone w pojedyncze, bądź podwójne rolki. Ich wykonanie jest możliwe z trzech surowców:   

  • gumy – zapewnia dużą elastyczność, oraz minimalizuje hałas powstały podczas użytkowania
  • nylonu – twardy, gęsty materiał rekomendowany do rolek użytkowanych na powierzchniach gładkich
  • poliuretanu – materiał pomiędzy gumą a nylonem – zużywa się szybciej w stosunku do nylonu, natomiast wykazuje większą elastyczność, oraz lekkość w obsłudze.

Najpopularniejszym połączeniem stosowanym we wszelkiego rodzaju paleciakach są koła gumowe, oraz rolki z poliuretanu – mix tych dwóch materiałów pozwala na wydajną pracę w komfortowych, ergonomicznych warunkach.

Wybór jest spory i przede wszystkim zależy od specyfiki, oraz miejsca przeznaczenia. Modele widlaków dostępne są zarówno w wersji manualnej, jak i półautomatycznej, oraz całkowicie automatycznej.

Minimalne koszty eksploatacji, gwarancja jakości, oraz komfortowej pracy, duża dostępność części zamiennych, punkty serwisowe na terenie całego kraju – Wózki widłowe firmy PROMAG S.A to produkty wysokiej jakości których nie może zabraknąć w Twoim magazynie!

Sprzedaż paleciaków magazynowych

Wózki paletowe firmy PROMAG S.A sprawdzają się w każdym miejscu, gdzie występuje potrzeba transportu towaru. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani kupnem widlaków do swojego magazynu – zapraszamy do kontaktu z producentem. Indywidualne wyceny, fachowe doradztwo, oraz szybka wysyłka (1-2 dni robocze) na terenie całego kraju to kwestie, które sprawiają że sprzedaż paleciaków ręcznych odbywa się szybko i bezproblemowo.

Zdjęcie pochodzi ze strony producenta