Menu Zamknij

Paleciaki nierdzewne i wózki paletowe ocynkowane Promag

Paleciaki nierdzewne i wózki paletowe ocynkowane

Agresywne warunki pracy potrafią znacząco utrudnić wykonywanie zadań przez maszyny, pojazdy oraz sprzęty innego rodzaju. Niezastąpionym rozwiązaniem w takim środowisku okazują się paleciaki nierdzewne a także widlaki ocynkowane. Są one głownie wykorzystywane przez branże spożywcze: zakłady mięsne i rybne, mleczarnie, cukrownie oraz zakłady młynarskie – miejsca szczególnie narażone na trudne warunki eksploatacyjne. Paleciaki nierdzewne oraz ocynkowane świetnie sprawdzają się w środowisku branży spożywczej. Tak więc w porównaniu do zwykłych wózków paletowych będą w stanie wykonywać swoją pracę z dużo mniejszym narażeniem na uszkodzenia wynikające ze specyfiki miejsca w którym są używane.

Wózki ocynkowane i nierdzewne wykazują znaczącą odporność na wilgoć oraz korozję. Ma to ogromne znaczenie w przypadku drobnych, delikatnych uszkodzeń, których nie sposób ominąć przy codziennej eksploatacji. Takie paleciaki są więc idealnym wyborem dla miejsc o szczególnym poziomie zachowania higieny oraz czystości. Wybór wózków paletowych nierdzewnych i ocynkowanych sprawdza się również w niektórych branżach chemicznych – jeżeli zastanawiasz się, czy taki paleciak będzie dla Ciebie odpowiedni – skontaktuj się z nami, a my doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego wózka widłowego dla Twojej firmy.

Wózki paletowe do pracy w agresywnych warunkach

Oferta wózków paletowych Promag obejmuje produkty mające udźwig 2200 kg, oraz długość wideł 1150 mm. Zakres podnoszenia zaczyna się od 85mm a jego maksymalna granica to 200 mm. Koła zarówno przy dyszlu jak i widełkach wykonane są z najwyższej jakości poliamidu – materiał ten sprawia, że koła nie brudzą zbytnio powierzchni a ponadto bardzo łatwo ulegają czyszczeniu. Solidność oraz niezawodność dzięki wzmocnionej konstrukcji a także możliwość pracy w bardzo niskich temeperaturach powoduje, że wózek doskonale radzi sobie w agresywnym środowisku pracy.

Dobór odpowiedniego wózka paletowego do warunków jakie występują w danym miejscu, to  gwarancja wydajnej, bezpiecznej i komfortowej pracy. Jeżeli szukacie Państwo paleciaka o solidnej konstrukcji z przeznaczeniem do branży spożywczej bądź chemicznej – lepiej nie mogliście trafić. Naszym głównym priorytetem jest to, aby produkt który zostaje od nas kupiony w stu procentach sprawdzał się w codziennym użytkowaniu.

Promag paleciaki nierdzewne cena

Ze względu na różnorodność oferowanych modeli wózków oferty cenowe na nietypowe zamówienia sporządzane są indywidualnie. Natomiast ceny paleciaków standardowych dostępne są w katalogu. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ceną bądź kupnem, albo też chcecie uzyskać więcej informacji o paleciakach – serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Promag. Firma prowadzi sprzedaż stacjonarną oraz sprzedaż online z dostawą na terenie całego kraju. Szybka wysyłka, fachowe doradztwo, oraz stały kontakt ze specjalistami to na pewno duże atuty tego dostawcy.