Strona główna Wózki widłowe i paleciaki Paleciaki nierdzewne i wózki paletowe ocynkowane Promag

Paleciaki nierdzewne i wózki paletowe ocynkowane Promag

Dodane przez Paweł Nawracaj
Paleciaki nierdzewne i wózki paletowe ocynkowane

Agresywne warunki pracy potrafią znacząco utrudnić wykonywanie zadań przez maszyny, pojazdy oraz sprzęty innego rodzaju. Niezastąpionym rozwiązaniem w takim środowisku okazują się paleciaki nierdzewne a także widlaki ocynkowane. Są one głownie wykorzystywane przez branże spożywcze: zakłady mięsne i rybne, mleczarnie, cukrownie oraz zakłady młynarskie – miejsca szczególnie narażone na trudne warunki eksploatacyjne. Paleciaki nierdzewne oraz ocynkowane świetnie sprawdzają się w środowisku branży spożywczej. Tak więc w porównaniu do zwykłych wózków paletowych będą w stanie wykonywać swoją pracę z dużo mniejszym narażeniem na uszkodzenia wynikające ze specyfiki miejsca w którym są używane.

Wózki ocynkowane i nierdzewne wykazują znaczącą odporność na wilgoć oraz korozję. Ma to ogromne znaczenie w przypadku drobnych, delikatnych uszkodzeń, których nie sposób ominąć przy codziennej eksploatacji. Takie paleciaki są więc idealnym wyborem dla miejsc o szczególnym poziomie zachowania higieny oraz czystości. Wybór wózków paletowych nierdzewnych i ocynkowanych sprawdza się również w niektórych branżach chemicznych – jeżeli zastanawiasz się, czy taki paleciak będzie dla Ciebie odpowiedni – skontaktuj się z nami, a my doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego wózka widłowego dla Twojej firmy.

Wózki paletowe do pracy w agresywnych warunkach

Oferta wózków paletowych Promag obejmuje produkty mające udźwig 2200 kg, oraz długość wideł 1150 mm. Zakres podnoszenia zaczyna się od 85mm a jego maksymalna granica to 200 mm. Koła zarówno przy dyszlu jak i widełkach wykonane są z najwyższej jakości poliamidu – materiał ten sprawia, że koła nie brudzą zbytnio powierzchni a ponadto bardzo łatwo ulegają czyszczeniu. Solidność oraz niezawodność dzięki wzmocnionej konstrukcji a także możliwość pracy w bardzo niskich temeperaturach powoduje, że wózek doskonale radzi sobie w agresywnym środowisku pracy.

Dobór odpowiedniego wózka paletowego do warunków jakie występują w danym miejscu, to  gwarancja wydajnej, bezpiecznej i komfortowej pracy. Jeżeli szukacie Państwo paleciaka o solidnej konstrukcji z przeznaczeniem do branży spożywczej bądź chemicznej – lepiej nie mogliście trafić. Naszym głównym priorytetem jest to, aby produkt który zostaje od nas kupiony w stu procentach sprawdzał się w codziennym użytkowaniu.

Promag paleciaki nierdzewne cena

Ze względu na różnorodność oferowanych modeli wózków oferty cenowe na nietypowe zamówienia sporządzane są indywidualnie. Natomiast ceny paleciaków standardowych dostępne są w katalogu. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ceną bądź kupnem, albo też chcecie uzyskać więcej informacji o paleciakach – serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Promag. Firma prowadzi sprzedaż stacjonarną oraz sprzedaż online z dostawą na terenie całego kraju. Szybka wysyłka, fachowe doradztwo, oraz stały kontakt ze specjalistami to na pewno duże atuty tego dostawcy.

You may also like

Używamy cookies (ciasteczek) aby ciągle poprawiać serwis dla Ciebie. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Rozumiem Polityka prywatności