Menu Zamknij

Wózki paletowe nożycowe PROMAG

Wózki paletowe nożycowe PROMAG

Wózki paletowe nożycowe to doskonałe rozwiązanie dla prac w wymagających ciągach produkcyjnych. Stanowią one połączenie trzech różnych maszyn: ręcznego paleciaka, podnośnika stołowego oraz wózka podnośnikowego.

Mówiąc o przeznaczeniu wózka nożycowego należy zwrócić uwagę, iż jego właściwości są bardzo zbliżone do zwykłych wózków paletowych. To, co w głównej mierze odróżnia te dwa typy maszyn, to wysokość udźwigu.

Wózki nożycowe marki PROMAG wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Ma to ogromne znaczenie w przypadku pracy z dużymi ciężarami – jakość wykonania, zaawansowana hydraulika pozwala na bezpieczne oraz komfortowe użytkowanie nożycowych paleciaków.

Właściwości wózków paletowych nożycowych

Wózki nożycowe firmy PROMAG pozwalają na udźwig w granicach ok. 360 mm – dzięki temu dany towar możemy podnieść do komfortowej pozycji. Stabilność wózka zapewniają solidne nożyce, które gwarantują ergonomiczną pracę oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Widełki przystosowane są do podnoszenia ciężarów w zakresie od 1000 kg do 1500 kg, natomiast ich długość wynosi 1150 mm. Wózki PROMAG wyposażone są ponadto w mechanizm blokady – gdy chcemy podnieść ciężar blokada powoduje zachowanie stabilności oraz ogranicza przesuwność wózka do minimum. Całość maszyny opiera się na systemie hydraulicznym wyposażonym w zawór przeciążeniowy – dzięki temu podnoszenie, transport, sterowanie wózkiem jest niezwykle łatwe i komfortowe.

Wózki PROMAG to także kompaktowość – nie zabierają dużo miejsca, więc mogą być również stosowane z powodzeniem w mniejszych magazynach i budynkach produkcyjnych.   

Dlaczego warto wybrać paleciaki nożycowe

Paleciaki nożycowe to doskonałe rozwiązanie dla miejsc w których występuje potrzeba szybkiego, manualnego transportu na podwyższone strefy – dlatego świetnie sprawdzają się między innymi w ciągach produkcyjnych.

Dlaczego warto wybrać paleciaki nożycowe? Przede wszystkim ze względu na wyższe możliwości udźwigu w stosunku do zwykłego wózka paletowego. Jeżeli szukacie Państwo urządzenia, które podniesie ciężar na ergonomiczną wysokość zachowując przy tym wszelkie standardy bezpieczeństwa – wózek nożycowy firmy PROMAG będzie idealnym rozwiązaniem.

Cena wózka nożycowego nie jest jednoznacznie określona. Paleciaki, które posiadamy w swojej ofercie różnią się od siebie właściwościami. Dlatego, jeżeli jesteście Państwo zainteresowani kupnem albo uzyskaniem większej ilości informacji na temat produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Produkty firmy PROMAG cechują się niezwykłą solidnością, przez co chętnie korzystają z nich fabryki, magazyny i liczne punkty logistyczne. Aby dowiedzieć się więcej na temat innych produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym – skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.  Zawsze chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego asortymentu do Twojej firmy / magazynu.

Dostawa na terenie całej Polski tylko sprawdzonymi firmami kurierskimi. Skontaktuj się z nami już dziś i wyposaż swoją firmę w solidny asortyment magazynowy!